سیاست حریم شخصی

دکتر مالیات به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

دکتر مالیات متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، فنّاوری موردنیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. درواقع با استفاده از سایت دکتر مالیات، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه حفاظت از این اطلاعات است که دکتر مالیات از کاربران جمع‌آوری می‌کند.

  1. اطلاعات عمومی: این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن می‌توان کاربران دکتر مالیات را به‌صورت منحصربه‌فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام و نام خانوادگی، نشانی، نشانی پست الکترونیکی (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به‌صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود. در هنگام استفاده از وب‌سایت ممکن است از کاربر خواسته شود تا برخی اطلاعات را وارد کند. اطلاعات خواسته‌شده فقط برای مقاصد ذکرشده در هنگام درخواست برای واردکردن آن اطلاعات و یا بر طبق این سیاست حفظ حریم خصوصی مورداستفاده قرار خواهد گرفت.
  2. اطلاعات مکانی: هنگامی‌که کاربر از دکتر مالیات استفاده می‌نماید ممکن است موقعیت مکانی وی ذخیره شود.
  3. تمامی اطلاعاتی که توسط کاربران در بخش مشاوره برای کارشناس ارسال می نمایند٬ کاملاً ماهیت خیلی محرمانه دارد و کاربر می تواند در پایان مشاروه اطلاعات ارسالی را حذف فیزیکی نماید.
  4. کوکی‌ها: کاربر باید آگاه باشد که اطلاعات و داده‌ها ممکن است به‌صورت خودکار و از طریق استفاده از «کوکی‌ها» جمع‌آوری شود. «کوکی‌ها» فایل‌های متنی کوچکی هستند که یک وب‌سایت می‌تواند از آن‌ها برای تشخیص کاربران مراجعه‌کننده مجدد، فراهم کردن امکان دیدبانی رفتار، جمع‌آوری اطلاعات کلی به‌منظور ارتقای وب‌سایت و مشخص کردن سمت‌وسوی تبلیغات استفاده کند. کوکی‌ها به سیستم کاربر ملحق نشده و به فایل‌های شما صدمه نمی‌رسانند. اگر کاربر مایل نیست تا اطلاعاتش از طریق استفاده از کوکی‌ها جمع‌آوری شود، در اغلب مرورگرها می‌توان به روشی آسان ویژگی کوکی را قبول و یا رد کرد.
  5. بروزرسانی یا حذف اطلاعات: کاربر می‌تواند با استفاده از فرم بازخورد موجود در وب‌سایت یا نرم‌افزار، درباره هرگونه بروزرسانی، تغییر یا تصحیح اطلاعات جمع‌آوری‌شده قبلی خود به دکتر مالیات اطلاع دهد. بعلاوه، به‌محض تقاضای کاربر، ما تلاش‌های منطقی تجاری خود را بکار خواهیم بست تا اطلاعات کاربر را از پایگاه داده‌های خود حذف کنیم؛ بااین‌وجود، ممکن است به‌واسطه داده‌های پشتیبانی و یا سوابق موارد حذف‌شده، حذف کامل داده‌های کاربر امکان‌پذیر نباشد.
  6. تغییرات سیاست حفظ حریم خصوصی: ما در هر زمان حق تعدیل، تغییر، یا بروزآوری سیاست حفظ حریم خصوصی را برای خود محفوظ می‌شناسیم و تداوم استفاده کاربر از خدمات دکتر مالیات نشانه پذیرفتن این سیاست‌ها است.
  7. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات دکتر مالیات، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولیدشده توسط دکتر مالیات جزئی از اموال دکتر مالیات محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار دکتر مالیات است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای دکتر مالیات محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل‌ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجادشده توسط دکتر مالیات و علائم تجاری ثبت‌شده نیز در انحصار دکتر مالیات است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.