شرایط و قوانین استفاده از خدمات دکتر ساینا

دکتر مالیات به وجود آمده است تا تجربه امور مالیاتی و مالی شما را توسعه دهد و بر این اساس امیدوار هستیم تا شما از خدمات دکتر مالیات بهترین استفاده و بهره را ببرید. در این متن حقوق و مسئولیت-‌های شما کاربران گرامی و دکتر مالیات به منظور استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی دکتر مالیات به دقت بیان شده است

ورود کاربران به وب-‏‌سایت دکتر مالیات هنگام استفاده از پروفایل شخصی و استفاده از نرم‌افزارهای کاربردی و تلفن همراه و سایر خدمات ارائه شده توسط دکتر مالیات به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات دکتر مالیات است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دکتر مالیات منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های دکتر مالیات تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

قوانین مشاوره

– سرویس مشاوره دکترمالیات یک بستر اینترنتی برای ایجاد ارتباط بین کاربر و مشاور جهت مطرح کردن سوالات مالیاتی است. در این سرویس با توجه به نوع پلن انتخاب شده می توانید با مشاور به گفتگو بیردازید.

– توجه داشته باشید که این سرویس به هیچ عنوان یک سرویس فورس ماژور نیست.

– هرگونه بی احترامی به مشاورین برابر قانون ٬ پیگرد قانونی خواهد داشت و نیز ارائه خدمات به فرد خاطی متوقف خواهد شد.

– ارتباط با شماره مشاور خارج از چارچوب سایت دکتر مالیات خلاف قوانین دکتر مالیات می باشد و سایت دکتر مالیات هیچگونه مسئولیتی را در این خصوص به عهده نخواهد گرفت و همچنین در صورت اعلام مشاور ، توسط تیم پشتیبانی پیگیری خواهد شد.

– در تمامی پلن های مشاوره می توانید، با ارسال متن، تصاویر، مدارک خود و صوت با مشاور گفتگو کنید.

– در هر مشاوره گفتگو شما و مشاور حول یک موضوع مشخص خواهد بود و اگر تمایل به مطرح کردن موضوعات متنوع دارید لازم است در مشاوره های جدید به این موضوعات بپردازید.

– در صورت عدم پاسخگویی مشاور در زمان مقرر هر پلن، 100% وجه شما بازگردانده می شود و یا سوالتان به مشاور و کارشناس دیگر ارجاع داده می شود.

– پس از گفتگو دو طرفه و اطمینان مشاور از دریافت پاسخ کامل سوالتان گفتگو به صورت توافقی پایان خواهد یافت.

قوانین پلن گفتگو متنی

– مشاوران دکترمالیات طی بازه زمانی ۱۰ ساعت پس از پرداخت هزینه اولین پاسخ را برای شما ارسال می نمایند.

– از ساعت 18 الی 9 صبح زمان استراحت مشاوران می باشد و جز 10 ساعت زمان مقرر نمی باشد.

قوانین پلن گفتگو تلفنی

– در پلن گفتگو تلفنی مشاور در کمتر از 3 ساعت با شما تماس خواهد گرفت.

– از ساعت 18 الی 9 صبح زمان استراحت مشاوران می باشد و جز 3 ساعت زمان مقرر نمی باشد.

– در صورتی که در زمان مقرر مشاور 1 الی 2 مرتبه با شما تماس برقرار کند و پاسخگو نباشید مشاوره پایان یافته و هزینه عودت داده نمی شود.

قوانین پلن گفتگو ویدئویی

– روز و ساعت تماس ویدئویی توسط شما رزرو خواهد شد و مشاور در زمان رزرو شده تماس را شروع خواهد کرد.

– در صورتی که پزشک در زمان رزرو شده تماس را شروع کند و شما در صفحه تماس حضور نداشته باشید، گفتگو پایان یافته و هزینه مشاوره عودت داده نمی شود.

جهت دریافت اطلاعات  کامل تر در این زمینه به بخش سوالات متداول مراجعه نمایید.

تعریف کاربر

کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به هرگونه استفاده از خدمات دکتر مالیات اقدام کند. کاربران دکتر مالیات به دو دسته کاربران و مشاوران تقسیم می‌شود.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات دکتر مالیات استفاده می‏‌کنید و یا به دکتر مالیات ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که دکتر مالیات به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های دکتر مالیات از طریق آنها صورت می‌گیرد.

توجه داشته باشید که …………….. تنها شماره‌ای است که دکتر مالیات از طریق آن برای کاربران خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان دکتر مالیات ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام دکتر مالیات است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@drmaleyat.ir اطلاع دهید.

نقدها، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب

سایت دکتر مالیات ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل دکتر مالیات نیستند و سایت دکتر مالیات هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت دکتر مالیات این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های سایت دکتر مالیات لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از دکتر مالیات اداره می‌کنند، بنابراین سایت دکتر مالیات نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت دکتر مالیات باشد، خود برعهده خواهید داشت.

کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

۱- بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.

با این حال، دکتر مالیات هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی دکتر مالیات درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.

2- نقد کاربران باید همراه با رعایت حریم شخصی و حفظ جایگاه و حرمت مشاوران و کارشناسان سایت باشد.

3- نقد کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف در تجربه شخصی فرد باشد.

4- حداقل 800 کاراکتر مطلوب در نقد کاربران باید وجود داشته باشد.

مواردی که شامل تعریف کاراکتر مطلوب نمی‌شوند:

   – قرار دادن فضای خالی (Space) بیش از حد معمول

   – کشیدن حروف یا کلمات با استفاده از صفحه کلید

   – استفاده ی مکرر از یک حرف یا کلمه

   – بیان مطلب تکراری با نگارش متفاوت

لازم به ذکر است که رعایت استاندارد تعداد کاراکتر مطلوب برای نقد مناسب ضروری است، لذا کاربرانی که نمی‌توانند تعداد کاراکتر مطلوب نقدشان را به 800 برسانند،  باید در قسمت نظرات متن خود را ثبت کنند، در غیر اینصورت امکان تایید نقد کمتر از 800 کاراکتر مطلوب در قسمت نقد کاربران وجود نخواهد داشت.

5- برای ارسال نقد، لازم است کاربران تا حد ممکن از مبالغه و بزرگنمایی مزایا یا معایب خودداری کنند. در غیر اینصورت نقد مورد نظر تایید نخواهد شد.

6- نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد. بلکه به طور واقع بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.

۷- جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت و نقدها، لازم است نویسندگان نقد مطالب غیر ضروری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نقدشان لحاظ کنند.

۸- با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید.

۹- تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.

۱۰- کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود.

۱۱- قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفتگو (فروم) متفاوت است، لذا برای حفظ ساختار، مباحثی که خارج از چهارچوب این قسمت است و حالت بحث و گفتگو دارند، تایید نخواهند شد.

۱۲- تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.

۱3- “نام کاربری” ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد.

۱4- کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش دکتر مالیات را در قسمت مربوطه اعلام نمایند، لذا از نوشتن نقد خود درباره سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات خودداری نمایید.

15- ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.

16- لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.

17- کاربران در نظر داشته باشند که دکتر مالیات، ویرایش نگارشی نظرات کاربران را حق خود می‌داند اما سایر ویرایش‌هایی که برای رعایت قوانین ذکر شده انجام می‌شود، قبل از ثبت نظر، به اجازه کاربر نیاز خواهد داشت. 

محتوا

دکتر مالیات نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند.

سایت دکتر مالیات ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، دکتر مالیات هیچ گونه مسئولیتی ندارد.